CEZ: Pa energji disa zona në kryeqytet
“CEZ Shpërndarje” njofton për ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zonakryeqytet, për shkak të një defekti në fiderin A14.

Sipas CEZ-it, pa energji ka mbetur zona e Kinostudios, Rruga 5 Maji, Rruga e Dibrës dhe Qyteti Studenti.

Ndërkohë grupet e punës po punojnë për riparimin e defektit dhe rikthimin sa më parë të rrymës elektrike në këto zona. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2013, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori