Celibashi u ben thirrje partive politike te mos nderrojne komisioneret zonale
Albeu.com
Kreu i KQZ Ilirian Celibashi u thirrje partive politike te mos nderrojne komisioneret e KZZ-ve, pasi trainimi i tyre ka perfunduar dhe nderrimi ne keto momente sjell veshtiresi te medha, pa llogaritur faktin qe trainimi ka patur nje kosto mbi 40 000 dollare.Celibashi paralajmeroi gjithashtu partite politike te shpejtojne per paraqitjen e emrave te anetareve te komisioneve te qendrave te votimit, pasi ne daten 24 qershor mbaron afati i regjistrimit te tyre dhe te paregjistruarit rrezikojne te mos trajnohen. news24/bw
Shtuar më 21/06/2005, ora 18:25
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori