Çelet sezoni turistik në Pogradec
Pogradeci
Qyteti i Pogradecit ka çelur sezonin turistik veror e cila është shoqëruar me panaire të punimeve artizanale, ekspozita në pikturë dhe gatime të veçanta.

Pogradeci nuk ka ujëra të zeza që derdhen në det, Pogradeci ka një liqen të pastër, ndryshe nga bregdeti shqiptar por edhe i vendeve të tjera të rajonit. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2012, ora 19:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori