Ceku kundershton Lavrov: Serbia nuk duhet te pyetet per Kosoven
Albeu.com
Kryeministri kosovar, Agim Çeku, pas deklaratës së shefit të diplomacisë ruse, Sergej Lavrov ka deklaruar se nuk është e drejtë dhe as parimore që Serbisë t’i mundësohen favore apo shpërblime për Kosovën. type="application/x-oleobject" width="320" height="290">
showstatusbar="true" src="http://www.balkanweb.com/sitev4/upload/multimedia/1188843340.wmv">
Shtuar më 03/09/2007, ora 20:55
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori