E FUNDIT/ Formacionet zyrtare të derbit, Tirana-Partizani
Çadrën me vete, moti sot i paqëndrueshëm
Vendi ynë gjatë ditës së sotme do të mbetet në ndikimin e vranësirave, të cilat herë pas here pësojnë zhvillim duke sjellë reshje shiu në vend.

Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të vijojnë në të njëjtat kushte atmosferike.

Vetëm orët e natës përmirësojnë motin në vend.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 29°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 50-55 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 5 ballë.
Shtuar më 23/09/2020, ora 08:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori