Bushati informon për pajisjen me leje kalimi në zyrat konsullore në botë (FOTO)

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, ka postuar në Twitter një informacion për qytetarët shqiptarë lidhur me pajisjen me leje kalimi në zyrat konsullore nëpër botë.

Ai e ka shoqëruar këtë informacion edhe me një foto, ku tregon dokumentacionin e nevojshëm dhe tarifën përkatëse. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2015, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori