Burri shkon i dehur në shtëpinë e gruas, por ja si e pëson nga një i “rastësishëm” në dhomë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një person ende i paidentifikuar është në kërkim nga Policia, pasi ka plagosur me sende të forta një person.

Ai është gjendur në banesën e gruas së të plagosurit, në momentin e ngjarjes, dhe i ka dalë në krahë asaj, ta mbronte pikërisht nga burri prej të cilit mbrohej me urdhër nga gjykata.

Burimet nga Komisariati i Policisë Krujë bënë me dije se jane referuar gjithashtu materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Krujë, për shtetasin B.N, vjeç 46, pasi në gjendje të dehur, ka shkuar në banesën e bashkëshortes shtetases Sh.N, vjeç 39, e cila ka Urdhër mbrojtjeje.

Por aty një person i paidentifikuar e ka plagosur lehtë me mjete të forta, shkruan “Panorama”.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2017, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.