Burri mbytet në kanalin vaditës në Peqin
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12.30 minuta në fshatin Shez të Peqinit.

Një burrë rreth të pesëdhjetave ka rënë aksidentalishtkanalin vaditës duke humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhurfshatin Lazarenj dhe viktima është B.K, 50 vjeç.


Shtuar më 13/08/2018, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori