Burg pa afat avokates dhe përmbarueses në Vlorë
Pëlqej
Gjykata e Vlores la sot në burg avokaten dhe permbaruesen e arrestuar të shtunën nga policia e këtij qyteti me akuzën e korrupsionit. Algerta Fejzulla dhe Dhurata Sulaj mohuan te kene marre para nga nje person, te cilit policia do t’i mbyllte aktivitetin, por akuza paraqiti provat, per ti lene ne burg pa afat.

Sipas policise, avokatja ishte ndermjetese e biznesmenit dhe permbarueses, dhe kjo e fundit, nuk do te ekzekutonte nje vendim, në këmbim të 50 mije lekeve te reja. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori