Bulqizë, nënkryetarit të bashkisë i vjedhin makinën
Nënkryetarit të Bashkisë së Bulqizës, Adhurim Lika i vjedhin makinën. Mësohet se automjeti ishte parkuar para banesës në qendër të qytetit të Bulqizës kur është grabitur pak pas mesnate nga persona ende të paidentifikuar.

policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2013, ora 14:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori