Bukë, kripë e zemër dhe pak raki në Valbonë

Ambasadori i Austrisë në vendin tonë, Johann Sattler ka zgjedhur bukuritë e veriut të Shqipërisë për të kaluar këtë fundjave.

Ai ka qenë në Valbonë, ku ka ndarë edhe përshtypjet e tij me miqtë në rrjetet sociale.

“Arti i thjeshtësisë. Buke, kripe dhe zemer dhe pak raki”, shkruan ambasadori në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 22:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori