Bugajski: Pas 120 ditësh nuk do të ketë më shtyrje
Albeu.com
"Është gjë e rëndësishme, që krahas asaj që po bëjnë ndërkombëtarët, që edhe qeveria dhe të gjitha forcat politike në Kuvendin e Kosovës të arrijnë vendimin, se pas këtyre 120 ditëve, fillon procesi i pavarësisë dhe nuk do të ketë më shtyrje", tha për radion Evropa e Lirë analisti Janusz Bugajski.

"Parlamenti do të filloj të marrë vendime për Referendum ose Deklaratën e Pavarësisë ", tha, pos tjerash Bugajski.
Shtuar më 01/08/2007, ora 11:30
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori