Bëri nënën e moshuar për spital, arrestohet burrelsi 34-vjeçar
Policia e Burrelit ka vënë në pranga një 34-vjeçar">34-vjeçar pasi akuzohet për “Dhunë” ndaj nënës së tij.

Burime zyrtare nga policia bëjmë me dije se ngjarja ka ndodhur në Burrel dhe I arrestuari është se Roland Dedja, 34 vjeç.

Mësohet se ai akuzohet se në banesën e tij, për motive të dobëta ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij, shtetases D.T, 56 vjeçe, duke i shkaktuar dëmtime të lehta në trup.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Mat për veprën penale “Dhunë në familje”./albeu.com/

Shtuar më 14/03/2017, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori