Breshëria ndaj banesës së Shtrazës, shoqërohen 13 anëtarë të bandave rivale
Pas ngjarjes në Durrës ku u qëllua me armë zjarri ndaj banesës së Denis Shtrazës, mësohet se janë ngritur postoblloqe të shumta policie dhe se janë shoqëruar 13 persona.

Burime nga policia kanë bërë me dije se janë shoqëruar 13 persona, të gjithë me precedentë të rëndë penalë që njihen si anëtar të bandave rivale. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2016, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori