Brenda shtatorit Fullani, Golemi dhe Bitraj para gjykatës
Pëlqej
Dosja me 19 personat të cilët janë nën hetim lidhur me skandalin e Bankës së Shqipërisë ku u vodhën 713 milionë lekë nga thesari do të përfundojë në dyert e Gjykatës Penale të kryeqytetit brenda muajit shtator.

Ky fakt konfirmohet për A1Report nga grupi hetimor dhe Taskë Forca e cila po heton dosjen e Bankës, kur tashmë janë përmbyllur dhe akuzat për personat me masë sigurie.

Shtuar më 13/09/2014, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori