Bregu falenderon Barroson: Një vendim i merituar në kohë të vonuar
Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu shprehu sot mirënjohje ndaj Presidentit te Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso për kontributin dhe mbështetjen që Komisioni Evropian ka dhënë gjatë këtyre viteve për Shqipërinë.

"Nje falenderim Presidentit te Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso,ne vizite sot ne Shqiperi, Me mirnjohje per kontributin, mbeshtetjen , palodhjen qe Komisioni Evropian ka deshmuar per Shqiperine ne vite per te qene sot vend Kandidat i BE!Nje vendim i merituar me kohe e i vonuar ne kohe!" shkruan Bregu në profilin e saj në Facebook.

Presidenti i Komisionit Europian, Jose Manuel Barroso prej disa orësh ndodhet në Tiranë ku ka zhvilluar takime me disa nga kreret me te larte të politikës shqiptare. /albeu.com/


Shtuar më 30/06/2014, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori