Braktisën Portokallinë, Bes Kallakun dhe Erion Isain do t’i shihni në Tv Klan
Bes Kallaku dhe Erion Isai padyshim që ishin dy “ikonat” e “Portokallisë” por këtë edicion ato vendosën të largoheshin nga spektakli i humorit.

Por ku do t’i shohim sërish dy aktorët e dashur të humorit?

Besi dhe Erioni shumë shpejt do të jenë në Tv Klan!

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Bes Kallaku në Instagram ku shkruan se bashkë me mikun e tij dhe Ardit Gjebrean do të prezantojnë “Këngën Magjike”.

“Këtë vit së bashku me Erion Isai do ë jemi bashkëprezantues të Kënga Magjike, do kemi edhe Ardit Gjebrean se s’kishim si të bënim ndryshe” – ka shkruar Besi në Instagram. /albeu.com/


Shtuar më 08/10/2017, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori