Brajan Muço, fëmija i parë i këtij viti në Shqipëri
Ora shenonte 00:01 minuta kur erdhi ne jetë femija i pare mashkull ne qytetin e Elbasanit qe u pagezua me emrin Brajan Muço. Femija lindi me peshen 3.4 kg dhe mesohet nga mjeku roje se dhe femija dhe nëna gezojnë shëndet të plotë.


Prindërit e rinj Genci dhe Besmira Muço jetojnë dhe punojnë në Greqi por kishin ardhur të festonin festat me të afermit e tyre në Shqipëri.


Portali Albeu i uron Brajanit të vogël dhe familjes së tij, fat dhe mbaresi.
Shtuar më 01/01/2011, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori