Braçe thirrje Edi Ramës: Dërgo RENEA-n që të pastrojë rrugën nga këto kalamaj
Protesta e studentëve ka shkaktuar jo pak komente në rrjete sociale dhe në jetën politike.

Por postimi i kreut të Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe ka shkaktuar shumë reagime negative.

Braçe i ka sugjeruar kryeministrit Edi Rama që nëse studentët nuk ulen në dialog edhe për disa ditë, duhet të dërgojë RENEA-n që të pastrojë rrugën.

Postimi i plotë:

Thirrje Edi Ramës: Mos çaj kokën fare sepse tek kryeministria janë mercenarët e pdlsi dhe pedagogë të tyre! Duro dhe ca ditë dhe po nuk erdhi njeri në dialog atëherë i bie që nuk duan 8 kërkesat por rrëzimin e qeverisë, pritii edhe ca dit dhe pastaj ço RENEA-n të pastrohen rrugën e Tiranës nga militantët e vulëhumburve se qytetarët e ndershëm duan të festojnë festat e fundvitit jo tangerllekun e ca kalamajve! /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2018, ora 23:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori