Braçe: S'ka më shkelje të ligjit!
Erjon Braçe i është kundërpërgjigjur deputetit të PD, Arben Ristani, lidhur me tentativat e ngritjes së shtetit policor, ku policia kontrollon çdo operacion. Duke i'u përgjigjur Ristanit për krijimin e shtetit policor, Braçe me anë të një postimi në Facebook ka theksuar se për çdo krim do i përgjigjet policia.

"Unë kam parë budallenj plot, madje dhe shoh;

Por si Arben Ristani nuk do ju bjerë rasti të shihni e dëgjoni!!

Po thotë:
NJE SHTET, NJE POLICI, DO TE THOTE SHTET POLICOR!!

fakt nuk është kështu!!
fakt është:
CDO KRIM PENAL I PERGJIGJET POLICIA;
VJEDHJA, EDHE VJEDHJA E ENERGJISE, NDERTIMI PA LEJE, ESHTE VEPER PENALE NE KOD PENAL DHE ME TE MERRET POLICIA!!

fakt ishte:
MBI 11 LLOJE POLICISH QE VEC VIDHNIN E RRIPNIN NJEREZIT!!
JU KANE MARRE PARA PER CDO SHKELJE TE LIGJIT DHE CDO GJE MBYLLEJ ME ATO PARA, LIGJI NUK VIHEJ NE VEND DHE SHKELESI I LIGJIT E BLINTE TEK KETA ME PARA NE DORE MOSNDESHKIMIN!!

Kjo është e vërteta!!
AI ISHTE SHTETI ME 11 POLICI QE NUK I SHERBENIN SHTETIT, POR QEVERISE SE KORRUPTUAR DHE NJEREZVE TE SAJ!!". /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 09:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori