Braçe premton të mbajë deri në një premtimet e dhëna
Deputeti socialist Erjon Braçe garantoi sot shqiptarët se premtimet e bëra nga Partia Socialiste në fushatën zgjedhore janë përfshirë në programin qeverisës dhe do të bëhen realitet gjatë viteve të qeverisjes.


Në fjalën e tij gjatë seancë së Kuvendit, Braçe u shpreh se qeveria e re do të luftojë korrupsionin dhe do të mbajë premtimet e dhëna.

Duke iu referuar shifrave Brace ka premtuar se vendi eshte i zhytur ne korrupsion ne shume sfera, nderkohe ekonomia e zhytur ne krize.


“Ne do te zhbejme korrupsionin, do te mbajme deri ne nje premtimet tona’- tha Brace, duke premtuar njeheresh clirimin e ekonomise. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2013, ora 12:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori