Braçe i përgjigjet Metës: Kërkon “Ebolën” t’i japë ndonjë lek
Deputeti i PS-së, Erjon Braçe me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar sot ish-kreun e LSI-së, Ilir Meta.

“Partia e te varferve dhe te varfrit e zyrave te bujqesise, jane te zene; Nje pjese po numerojne parate e dites, te tjeret po kerkojne Ebolen ti japin ndonje lek!”- shkruan Braçe në profilin e tij në FB.

Postimi i Braçes

Si oligark qe jam,

po ndjek ujin ne Degen e Krutjes, Degen e Terbufit, Degen e Lushnjes,

parcele me parcele, kudo.

Me radhe kudo per te ndihmuar bujqit ne punen e tyre.
Keta te tjeret,

domethene partia e te varferve dhe te varfrit e zyrave te bujqesise, jane te zene;

Nje pjese po numerojne parate e dites
,
te tjeret po kerkojne Ebolen ti japin ndonje lek! /albeu.com/


Shtuar më 16/06/2017, ora 08:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori