Bota shkruan për "fëmijët e pasur të Instagram", mes tyre edhe shqiptarë (FOTO LAJM)

Ollie Zeineddine ndau një foto teksa përshkoi Kullën Eiffel në Ferrarin e tij
Edhe pse për një pjesë të madhe muaji janar njihet si një muaj i "zymtë" për fëmijët e pasur të Instagramit nuk ndodh kjo gjë.

Ata publikojnë foto nga pushimet dhe nga jeta e tyre luksoze nga Dubai, Nigeria dhe nga Shqipëria shkruan Daily.Mail.

Ata po shijonë diellin e janarit në vende më klimë të ngrohtë duke qëndruar në hotele luksoze si Abu Dabi, Dubai etj.

Shtuar më 17/01/2020, ora 12:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori