Boshkovski: S'di asgje per varret masive
Albeu.com
Ish-ministri i Brendshëm maqedonas, Lube Boshkovski ka deklaruar se nuk ka njohuri për ekzistencën e varreve masive me civilë kosovarë në Maqedoni. Boshkovski ka deklaruar se lajmet e publikuara se fundmi në ...... media lidhur me këtë temë janë tendencioze dhe kanë si qëllim cënimin e integritetit të tij.
Shtuar më 06/07/2010, ora 12:00
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori