Borxh 100 euro, masakrohet shqiptari në Greqi me shufra hekuri
Një sherr mes shqiptarë">shqiptarësh ka ndodhurGreqi.

Mediat greke shkruajnë se tre shqiptarë kanë masakruar me grushte e hekura, një të ri po shqiptar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së djeshme në Agrinio, Greqi.

I riu shqiptar i moshës 24-vjeçare është sulmuar nga tre shqiptarë të tjerë, për shkak të një borxhi prej 100 eurosh.

I riu ka marrë plagë të shumta në trup dhe është shtruar në spital.

Policia ka ngritur akuza ndaj tre shqiptarë">shqiptarëve të tjerë, të moshave 67, 24 dhe 22 vjeç, të afërm me njëri-tjetrin. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2018, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori