Borë gjatë natës në Tiranë

Ashtu sikundër pritej edhe Tirana ka veshur për disa minuta “vellon e bardhës.

Reshjet e borës kanë nisur rreth orës 02:00 të natës duke zbardhur për pak minuta kryeqytetin.

Ndërkohë sot sipas sinoptikantëve parashikohet të nisin shirat.

Kjo vjen për shkak të rritjes se konsiderueshme te temperaturave duke bërë që të ndalojnë reshjet e debores dhe te nisin shirat. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2019, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori