Bojkoti, Meta lë pa rroga deputetët e PD-së
Kreu i Kuvendit lë pa rroga deputetët e Partisë Demokratike të cilët nuk kanë marrë pjesë në mbledhjen e Komisioneve Parlamentare dhe në Seanca Plenare.

Mësohet se vendimi është marrë nga Kuvendi pasi asnjëri prej tyre nuk ka qenë në Kuvend pas vendimit që morën për të bojkotuar Kuvendin pas incidentit që ndodhi me Strazimirin. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori