Bode pas inspektimit ne Shkdoer: Banoret do demshperblehen
Albeu.com
Ministri i financave Ritvan Bode pasi inspektoi zonat e përbytura ditët e fundit në rrethin e Shkodrës garantoi vlerësimin e dëmeve të shkaktuara. Z.Bode Bode, ritheksoi edhe njëherë faktin se qeveria shqiptare do të përballojë çdo nevojë ...... që kanë këto zona, për të siguruar funksionimin normal, brenda këtij anormaliteti si për njerëzit ashtu dhe për bagëtinë.

Kreu i Financave siguroi banorët që shpërndarja e bazës ushqimore do të jetë transparente dhe korrrekte, si dhe do të bëhet vlerësimi i çdo dëmi të shkaktuar nga përmbytjet.
Shtuar më 10/01/2010, ora 22:39
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori