Blushi thumbon sërish Ramën: Kryeministër qesharak!
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Deputeti Ben Blushi me anë të një postimi në Facebook ka ironizuar keq kryeministrin e vendit Edi Rama.

Sipas Blushit Rama është qesharak, duke shtuar se të gjithë kryeministrat e botës bien nga shiu, Rama bie nga çadra.

“SI PO IKËN EDI RAMA

Sa qesharak eshte Edi Rama. Gjithë Kryeministrat e botës bien nga shiu, ky bie nga cadra !.”- shkruan Blushi. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së