Blushi thumbon qeverinë Rama-Basha: Ja çfarë më tha një miku im
Pëlqej
Kreu i LIBRA, deputeti Ben Blushi është kthyer në kundërshtarin e vetëm pas marrëveshjes PS-PD dhe vazhdimnisht hedh akuza mbi palët që ranë në ujdi.

Me anë të një postimi në Facebook, Blushi shkruan për atë që i ka thënë një mik i tij që punon në ministrinë e Brendshme.

Postimi i Blushit

ǒ MË THA NJË MIK PËR QEVERINË BERISHA-RAMA

Nje mik i imi që punon në Ministrinë e Brendshme më tha se në dy muajt e fundit ka ndrruar më shumë ministra se xhaketa. /albeu.com/


Shtuar më 24/05/2017, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori