Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
Blushi mbledh anëtarët e partisë në selinë e tyre (VIDEO)
Gjatë pasdites së sotme, Ben Blushi ka zgjedhur që të bëjë në një formë tjetër promovimin e partisë së tij.

Pak më herët ai ka shpallur partinë që quhet “Lista e Barabartë” dhe që thirret LIBRA, e ndërsa vetëm në dy ditë janë regjistruar 1503 anëtarë të rinj.

"LIBRA" në shtëpinë e vetë", ka shkruar ai bashkëngjitur një video-je që ka postuar në rrjetin social Facebook./albeu.com/
Shtuar më 04/11/2016, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori