Bllokohet procesi në Shkodër, komisioneri i PS largohet me vulën
Ndërsa në një rast komisionerët bllokojnë procesin se kanë nevojë të ushqehen, një tjetër rast i pazakondtë ka ndodhur në Shkodër, ku komisioneri i PS ka marrë vulën dhe është larguar nga qëndra e votimit.

Ky rast është shkaktuar pas një debati mes anëtarëve të komisionit në qëndrën e votimit në shkollën veterinare. Në këtë qëndër votimi është bllokuar procesi, duke mbajtur në radhë votuesit. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2015, ora 18:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori