Bllokohet në det skafi me tre persona
Komanda e Forcës Detare shpëton tre persona që ndodheshin në një skaf të bllokuar për 15 minuta në Vlorë. Mësohet se skafi i nisur nga bregdeti i Vlorës drejt Karaburunit kishte shfaqur probleme me motorin.

Defekti në motor është shkaktuar nga era e fortë dhe dallgët. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori