Bllokohet kamioni me 400 kg kanabis sativa në Portin e Durrësit
Policia e Durrësit bllokoi mbrëmë një kamion me 400 kg kanabis sativaportin e Durrësit. Blutë e këtij qyteti kanë prangosur 47- vjeçarin Fatmir Doja, drejtues i kamionit tip “Iveko” i cili po tentonte të imbarkohej në traget me destinacion portin e Breshias në Itali.

Ne njoftimin e policise thuhet se ajo po punon për të zbuluar nëse ka persona të tjerë të përfshirë në këtë trafik, si dhe pritësit në shtetin italian.
Shtuar më 20/08/2014, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori