Bllokohen pesë persona në kanionet e Erzenit
5 persona kanë mbetur të bllokuarkanionet e Erzenit. Sipas njoftimeve të para ata kishin shkuar në këto kanione për të kryer ngjitje.

Ngjarja ka ndodhur pranë shpellës së Pëllumbasit.

Urgjenca mjekesore dhe policia ndodhen në vendngjarje në përpjekje për të nxjerrë personat e bllokuar.

Një 42 vjecar i quajtur Gazmend Bugalli, ka mbetur i plagosur, dhe për shkak të tërrenit është e vështirë futja e barrelës.
Shtuar më 21/04/2019, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori