Blindohet Rinasi, ushtria merr në dorë transportin e parave (VIDEO)
Për gati më shumë se një muaj pas grabitjes së 6 milion eurove nga banda e Admir Muratajt dhe Klement Çalës, aeroporti i Rinasit vijon të jetë i “blinduar” më forca të shumta të Ushtrisë.

Në këtë ngjarje, mbeti i vrarë në shkëmbimin e zjarri me FNSH edhe vetë kreu i bandës së grabitësve.

Sikundër shihet dhe nga pamjet, transporti i valutave drejt avionëve të kompanisë “Austrian Airlines”, tashmë kryhet nën monitorimin e rreptë të blindave të Policisë Ushtarake.Shtuar më 24/05/2019, ora 13:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori