Blindohet me forca policie gjykata, sot jepet vendimi për 5 "bossat" e Niklës
Ditën e sotme pritet të jepet masa e sigurisë për 5 të arrestuarit e Niklës të vënë në pranga pak ditë më parë.

Nën masa të forta sigurie ka nisur seanca gjyqësorë në Gjykatën e Krujës.

Nga aksioni i pak ditëve më parë nga forcat RENEA u arrestuan pesë persona, konkretisht Lutfi Haka 67 vjeç, Marklen Haka 27 vjeç, Ylli Çangu, 42 vjeç, Skënder Leza, 34 vjeç, Valter Bami,.32 vjeç.

Në banesat e tyre policia gjeti dhe sekuestroi armë dhe para. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori