Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Blinda dhe snajpera, çfarë po ndodh pak metra larg vendit të protestës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mijëra policë janë sot në Tiranë në pritjeprotestës së opozitës në bulevard.

Basha dhe deputetët e tij kanë bërë thirrje për protestë paqësore, por forcat e rendit kanë marrë masat edhe nëse ajo degjeneron në dhunë.

Kështu, blinda, snajpera dhe shumë efektivë të FNSH gjenden sot në rrugët pranë vendit ku do të zhvillohet protesta në pritje të zhvillimeve.

Për më tepër, ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori