Bleona takon aktorin e "ëndrrave": Italianët e bëjnë më së miri... (FOTO LAJM)

Bleona Qereti ka publikuar sëfundmi në Instafram një fto të sajën gjatë një mbrëmjeje me personazhe të njohur të ekranit duke u shfaqur me aktorin italian Franco Nero.

Ky i fundit duket teksa e puth Bleonën në faqe.

"Jam rritur me filmat e këtij personi dhe nuk më besohet që po qëndroj me të në realitet. Italianët e bëjnë më së miri"., shkruan Bleona në njërën prej fotove që ka publikuar. /Albeu.com/

Shtuar më 22/02/2017, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori