Blendi Fevziu shijon disa ditë në Paris

Gazetari i njohur Blendi Fevziu këto ditë është duke qëndruar në kryeqytetin e Francës, Paris.

Pak ditë larg nga puna në emisionin “Opnion”, ka bërë që t’ia lejojë vetes që të kalojë disa ditë të mira pushimi në kryeqytetin francez.

Në rrjetet sociale ai ka shpërndarë disa fotografi, përmes së cilave ka treguar për çastet e këndshme që është duke kaluar atje.
Në një fotografi të publikuar së fundmi në llogarinë Instagram, prezantuesi shfaqet mjaft sportiv me një palë tuta në mes të Parisit.

Një xhup ngjyrë blu i errët me një orë të artë në dorë, janë detaji zbukurues që e bënë atë të duket i veçantë dhe me stil, edhe kur është me veshje sportive. /Albeu.com/

Shtuar më 11/02/2017, ora 19:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori