Blendi Fevziu ndjen lëkundjen live në studio: Tërmet, tërmet!
Mbrëmjen e sotme në Tiranë janë ndjerë lëkundjen e tërmetit që prekën Tiranën dhe Durrësin, me epiqëndër në detin Adriatik.

Ndërkohë që në studio po flitej për ngjarjen e ndodhur
në Laç dy ditë më parë, studio është lëkundur nga tërmeti.

Blendi Fevziu: Tërmet! Pak tërmet!

Klodiana Lala: Të bjeri dhe tërmeti

Blendi Fevziu: Nuk prish punë.

Shtuar më 01/06/2020, ora 23:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori