Blendi Fevziu kopjon Ramën para emisionit: Ja veprimi që çuditi Klanin (VIDEO)
Në emisionin e mbrëmshëm në "Opinion" ishte i ftuar kryeministri Edi Rama.

Ndryshe nga herët e tjera, Rama nuk ishte ftuar për të zhvilluar një intervistë të "nxehtë" më moderatorin Blendi Fevziu por për të folur për shtresën e varfër të shqiptarëve dhe më saktësisht për rastin e 6 motrave jetime në Kukës.

Por pak minuta para nisjes së emisionit, Blendi Fevziu ka zgjedhur të heqë stresin duke luajtur basketboll, sportin e preferuar të kryeministrit Edi Rama.

Fevziu shihet duke luajtur basketboll në hyrje të televizionit Klan, ndërkohë që në emision priste kryeministrin Edi Rama. /albeu.com/


Shtuar më 06/06/2018, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori