Biznesmeni shqiptar qëllohet me automatik në mes të Vjenës, ndau Marina Farën nga i dashuri
Biznesmeni shqiptar nga Maqedonia Mentor Ajdini, është qëlluar me automatik mbrëmjen e djeshme në mes të Vjenës.

Mediat vjeneze bëjnë me dije se ai është qëlluar me breshëri automatiku nga persona ende të paidentifikuar dhe ndodhet në rrezik për jetën në spital.

Ai njihet si Toni dhe sipas bashkatdhetarëve atje thuhet se është njeriu më i fuqishëm i Vjenës.

Ajdini njihet për pastrim parash, e po ashtu ka dhjetëra lokale në pronësi të tij në të gjithë Vjenën dhe sipërmarrje të ndryshme.

“Toni” nuk është emër i panjohur për mediat shqiptare, pasi ai u përfol si personi që ndau Marina Farën nga i dashuri, madje ata u shfaqën bashkë në një lokal atje. /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2017, ora 23:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori