Biznesmeni shqiptar kapet me drogë në Zvicër
Foto Ilustruese
Një biznesmen shqiptar është dënuar nga një gjykatë në Zvicër pasi është kapur me heroinë.

Mediat vendase, bëjnë me dije se shqiptari është dënuar me 15 muaj burgim, që është konvertuar në 2 vite dënime me kusht.

Po ashtu, shqiptari i ka pranuar akuzat dhe dënimin, ndërsa ai është dërguar në Shqipëri.

27-vjeçari, i cili zotëron një dyqan në Tiranë ka udhëtuar në Zvicër në fund të Gushtit 2016, ku është marrë me shitje droge./Albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 20:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori