Bindet Basha: Do të votojmë ligjet e Reformës në Drejtësi
Lideri demokrat Lulzim Basha është duke dhënë aktualisht një konferencë për shtyp, duke konfirmuar se Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike do të votojë ligjet që përbëjnë Reformën në Drejtësi.

"Ligji është në përputhje me standartet e kërkuara", tha Basha në një dalje për mediat.

"Nesër nuk do të jetë ditë e mirë për të korruptuarit. Ligji i SPAK, lajm i mirë për të gjithë qytetarët.

Për ligjet e tjera po ashtu do kërkojmë konsensus. Ligji, falë qëndresës sonë dhe partnerëve", tha me tej ai. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2016, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori