BILISHT/ Shpërthen bombola e gazit në ambulancë, plagosen dy infermierë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Dy infermierë kanë marrë plagë të rënda në qëndrën shëndetësore të Bilishtit, për shkak të shpërthimit të bombolës së gazit.

Nga të dhënat e para që kanë dhënë bluzat e bardha, thuhet se gjendja e tyre paraqitet e rëndë.

Infermierët kanë qënë duke e përdorur për ngrohje bombolën e gazit.

Ngjarja është shënuar rreth orës 09:00.

Zjarrfikësit kanë shkuar me shpejtësi në vendin e ngjarjes, për normalizimin e situatës. /albeu.com/

Shtuar më 12/01/2017, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}