“Biletë për në Kolumbi”, protestuesit përplasen me policinë në Kryeministri
Përplasje ka pasur edhe këtë ditë të hënë pëballë Kryeministrisë.

Të rinjtë e opozitës, nga FRPD dhe LRI patën një përplasje me kordonin e policisë para Kryeministrisë.

Ata po marshonin drejt godinës qeveritare me qëllim për ti dorëzuar “biletën” për në Kolumbi, kryeministrit Edi Rama.

Rama edhe sot u prit me protesta në Kavalishencën e Ministrisë së Rendit në Durrës. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori