“Bild” promovon turizmin shqiptar
Teksa qytetarët shqiptarë ankohen për çmimet e kripura në bregdetin shqiptar dhe rrjetet sociale gëlojnë nga ankesat e shumta, të huajt mendojnë ndryshe.

Shqipëria mbetet një destinacion mjaft i mirë për tu vizituar. Është prestigjozja gjermaneBild”, e cila ka promovuar turizmin shqiptar.

"Në Shqipëri? Po, pse jo?! Vendi i vogël që laget nga Adriatiku dhe Joni, ka plazhe të mrekullueshme, kulturë të pasur, thesare natyrore dhe njerëz miqësore, e mbi të gjitha çmime të lira".

Kështu e nis përshkrimin e Shqipërisë prestigjiozja gjermaneBild”, në një artikull ku fton lexuesit e saje që të vizitojnë vendin tonë. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2015, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori