Bien sërish temperaturat, ky është moti për sot
Pëlqej
Deri në orët e mbrëmjes, moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në zonat Jugore ndërsa shira të dobët do të ketë në Veri dhe Qendër.

Pas mesnatës shirat fuqizohen sërishVeri dhe pjesërisht në zonat Qendrore si dhe pritet dëborë në zonat e thella malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen me 3°C gjatë mëngjesit por një rënie të lehtë sjell mesdita.

Era do të fryjë mesatare, me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke bërë që në det të krijohet dallgëzim 3 ballë. /albeu.com/


Shtuar më 20/03/2018, ora 07:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori