Bie tërmet teksa kërkonin për të mbijetuar, ushtarët dhe banorët ikin me vrap (VIDEO)
Teksa Forcat e Ushtrisë, Emergjencat Civile si dhe banorë po kërkonin në rrënojat e një pallati të shembur, për të mbijetuar, janë ndjerë përsëri lëkundje tërmeti në Thumanë.

Në video duket momenti kur lëkundjet kanë bërë që ata të vrapojnë nga vendi ku po kërkonin.
Shtuar më 26/11/2019, ora 07:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori